Kirkens Bymisjon Østfold

Besøksadresse: Storgt. 11, 1607 Fredrikstad

Postadresse: Postboks 441, 1601 Fredrikstad

Telefon sentralbord: 69 61 01 19 

E-post: firmapost.ostfold@bymisjon.no  

 

FYLKESADMINISTRASJON

       

    Per Christian Skauen
Daglig leder / gateprest
E-post: per.christian.skauen@bymisjon.no
Tlf: 479 09 265
       

    Lasse Imrik
Adm.leder
E-post: lasse.imrik@bymisjon.no
Tlf: 909 44 818  
       

    Tor Herman Haaland
Næringslivsansvarlig
E-post: tor.herman.haaland@bymisjon.no
Tlf: 905 25 125 
       

    Alice Eriksen
Sekretær
E-post: alice.eriksen@bymisjon.no
       
     

Jorunn Askerød
Diakon
E-post: jorunn.askerod@bymisjon.no
Tlf: 959 25 848

 

FREDRIKSTAD

Cafe Britannia:

Besøksadresse: Agentgt. 4, 1607 Fredrikstad
Postadresse: Postboks 441, 1601 Fredrikstad   

    Anne-Marie Kvarme
Avdelingsleder
E-post: anne-marie.kvarme@bymisjon.no
Tlf: 482 47 749 / 489 44 880
       

    Øyvind Gjerløw
Kokk, kjøkkensjef
E-post: oyvind.gjerlow@bymisjon.no
Tlf: 413 24 936
       

    Marianne Ødemark
Arbeidsveileder

 
       

Pedalen Sykkelverksted:

Besøksadresse: Riverside 1, 1606 Fredrikstad
Postadresse: Postboks 441, 1601 Fredrikstad

       


   

Rasmus Leiro
Leder Pedalen Østfold
E-post: rasmus.leiro@bymisjon.no
Tlf: 400 38 071 / 482 99 021

    Erik Andreas Malm
Avdelingsmedarbeider
E-post: erik.andreas.malm@bymisjon.no
Tlf: 400 38 071



   

Vidar Bergersen
Sosialfaglig medarbeider
E-post: vidar.bergersen@bymisjon.no
Tlf: 479 73 009

I jobb:

Besøksadresse: Dammyr 20-24, 1606 Fredrikstad
Postadresse: Postboks 441, 1601 Fredrikstad

   

Eyolf Blom
Avdelingsleder
E-post: jeb@bymisjon.no
Tlf: 45 97 44 39 



    Thomas Olsen
Arbeidsveileder
E-post: ThomasAndre.Olsen@bymisjon.no
Tlf: 480 53 252
       
       

SARPSBORG

Besøksadresse: Astridsgate 18, 1706 Sarpsborg
Postadresse: Postboks 130, 1702arpsborg

     

Anita Meldalen
Leder
E-post: anita.meldalen@bymisjon.no
Tlf: 958 07 575

       

Byverkstedet:

    Trine Lise Basma
Arbeidsveileder
E-post: trine.lise.basma@bymisjon.no
Tlf:  488 90 534
       
    Kathrine Paulshus
Arbeidsveileder
E-post: kathrine.paulshus@bymisjon.no
Tlf: 474 72 015 
       

 

   

Amir Mrakovic
Prosjektansvarlig ByBrukt/Skattkammer,
E-post: amir.mrakovic@bymisjon.no
Tlf: 459 74 441

       

 

   

Svein-Tore Solberg
Arbeidsveileder Byverksted,
E-post: svein-tore.solberg@bymisjon.no
Tlf: 900 61 985

       

I jobb:

    Bjørnar Opsund
Driftsansvarlig
E-post: bjornar.opsund@bymisjon.no
Tlf:  474 86 605
       
       

Pedalen sykkelverksted:

    Rune Løtvedt
Arbeidsveileder
E-post: rune.lotvedt@bymisjon.no
Tlf:  400 37 446
       



    Lasse Bråthe
Arbeidsveileder
E-post: lasse.brathe@bymisjon.no
Tlf:  932 13 131
       
       

HALDEN 

Besøksadresse: Halden Stasjon, Jernbanetorget 2, 1767 Halden
Postadresse: Postboks 935, Grønland, 1757 Halden

 

   

Lasse Imrik eller Per Christian Skauen
Ledelse
E-post og tlf.: Se ovenfor under fylkesadministrasjon

       

    Trond Henriksen 
Miljøarbeider ungdomsprosjekt, trond.henriksen@bymisjon.no
Tlf: 938 46 900
       

    Cecilie Skaug
Tiltaksansvarlig, Cecilie.Skaug@bymisjon.no
Tlf: 928 03 755
       

    Silje Skarstein
Arbeidsveileder, Silje.Skarstein@bymisjon.no
Tlf: 970 75 964

 

Kafé og Byverksted

       


   

Unni Lien Osen
Arbeidsveileder / produktutvikler
Kafé og Byverksted
E-post: unni.osen@bymisjon.no
Tlf: 930 99 996

       

Skattkammeret

       



    Ingar B. Andersen
Utlånsansvarlig
E-post: Ingar.B.Andersen@bymisjon.no
Tlf:  995 45 218
       
       

MOSS

Adresse: Kirkegata 19, 1531 Moss
E-post: moss@bymisjon.no

    Lars Ketil Froholt
Leder
E-post: lars.ketil.froholt@bymisjon.no
Tlf: 906 87 081
       

I jobb

 

   

Odd Kjetil Valen
Avdelingsleder
E-post: odd.kjetil.valen@bymisjon.no
Tlf:  995 25 171

       

   

Wanda Therese Kristiansen
Arbeidsveileder
E-post: wanda.therese.kristiansen@bymisjon.no 
Tlf:  970 23 083

       

   

Petter Heiberg
Arbeidsveileder
E-post: petter.heiberg@bymisjon.no
Tlf:  479 79 325

 

 

Myrsnipa samværssted Moss

       

   

Lars Ketil Froholt
Ansvarlig
E-post: lars.ketil.froholt@bymisjon.no
Tlf:  906 87 081 

       

    Vibeke Aanerød
Fagkonsulent
E-post: vibeke.aanerod@bymisjon.no
Tlf: 416 31 850
       
       

Skattkammer og frivillighet Moss

       

 

   

Cathrine Aasen Roksvåg
Frivilligkoordinator
E-post: cathrineaasen.roksvag@bymisjon.no
Tlf:  977 75 097

       

 

EIDSBERG 

Besøksadresse: Kløverveien 11, 1850 Mysen

Møtestedet/Kafé og "I jobb"




   

Ann Kristin Rangøy
Prosjektansvarlig 
E-post: annkristin.rangoy@bymisjon.no

Tlf: 932 86 923

       




   

Cathrine Myhre
Koordinator "I jobb"
E-post: Cathrine.Myhre@bymisjon.no

Tlf: 451 39 134

    

Eidsberg Frivilligsentral

     

Hanne Kristensen Aarebrot
Leder
Hanne.kristensen.aarebrot@bymisjon.no

Tlf: 472 43 800