Kontakt oss

Besøksadresse:

Bjørnsonssgate 54
5528 Haugesund

Bymisjonssenteret ligger like ved Høgskolen og Rådhusplassen. 

Kart
.

Postadresse:

Postboks 317
5501 Haugesund

Telefon:

(+47) 52 71 22 52
Mobiltlf:
(+47) 90 94 50 94
Telefax:
(+47) 52 71 77 77

E-post:

haugaland@bymisjon.net

Administrasjon:

Arne Valen, daglig leder
Telefon: 90945094
E-post: arne.valen@bymisjon.net

Nils Kyvig, Adm. & økonomileder 
Telefon: 40033191
E-post: nils.kyvig@bymisjon.net

Helene Skeie Østhus, Næringslivs- og kommunikasjonsansvarlig
Telefon: 47472557
E-post: helene.osthus@bymisjon.net 

Fattige tilreisende

Akuttovernatting (Mo: 45971392)

Hilde Røssehaug Koordinator
Mob: 90932812 E post: hilde.rossehaug@bymisjon.net

Pedalen Sykkelverksted
Tlf: 52737345 

Monika Nerheim, Leder
Mo: 40031308
E-post: monika.nerheim@bymisjon.net

Greg Sørby, Sykkelmekaniker 
Mo: 404 37 421
E-post: gregory.sorby@bymisjon.net

Skattkammeret
Gunn Marit Bjelland
Mo: 47466553
E-post: skattkammeret.haugesund@bymisjon.net

I JOBB Haugesund 

Mercedes Aarvik, Leder
Mo: 47305116
E-post: mercedes@bymisjon.net

Maren Hagen, arbeidsleder
Mo: 47454752
E-post: maren.hagen@bymisjon.net

Arild Andersen, arbeidsleder
Mo: 48943780
E-post: arild.andersen@bymisjon.net 

I JOBB Stord

Sindre Hauan, Prosjektleder
Mo:47451255
E-post: sindre.hauan@bymisjon.net 

Bente Gjøsæther, arbeidsleder
Mo: 47462784
E-post: bente@bymisjon.net

I JOBB Odda

Tore Hjørnevik, prosjektleder
Mo: 40034593
E-post: tore.hjornevik@bymisjon.net 

Kjell Hjørnevik, arbeidsleder 
Mo: 40034626
E-post: kjell.hjornevik@bymisjon.net

Tysvær Frivilligsentral:

Gerd Jorunn Christensen, daglig leder
Mo: 47487949     
E-post:  gerd.christensen@bymisjon.net

Live Lundemo Prosjektkoordinator I LAG
Mo: 45877666 
E post: live.lundemo@bymisjon.net 

Sveio Frivilligsentral:

Victoria Danielsen, daglig leder
Mo: 48881528     
E-post:  victoria.danielsen@bymisjon.net

Leve med HIV

Eva Birkeland, prosjektkoordinator
Mo: 488 97 422
E-post: eva.birkeland@bymisjon.net